Koľko stojí vytvorenie web stránky?

Cenu určuje predovšetkým rozsah vykonaných prác pri tvorbe web stránky. Teda množstvo obsahu, ktoré je nutné spracovať, tvorba a úprava grafiky či textov, vytvorenie štruktúry a dizajn web stránky. Samozrejme, všetko treba následne zoptimalizovať pre vyhľadávače (SEO) a mobilné zariadenia (responzívny dizajn). Web stránka so základným obsahom u nás začína od ceny 950 €.

Čo všetko je zahrnuté v cene?

Po dodaní požadovaných podkladov vám vytvoríme web stránku s predajnou štruktúrou a dizajnom na mieru. V cene je zahrnuté spracovanie dodaného obsahu, úprava textov aj fotografií, vytvorenie a úprava grafiky, správne formátovanie, dôkladné technické spracovanie web stránky, optimalizácia pre mobilné zariadenia a, samozrejme, plne funkčná dohodnutá funkcionalita.

Ako je to s obsahom, textami, fotkami, grafikou?

Našim klientom vždy zasielame požiadavky na dodanie materiálov (texty, fotografie, videá a pod.). Fotografovanie ani tvorba videa nie sú zahrnuté v našej cene. Tvorba grafiky a úprava materiálov bude spracovaná len v dohodnutom rozsahu. Dodané textové materiály (vo formáte .doc) vždy upravujeme podľa potrieb stránky. Fotografie a iný grafický materiál nám zasielajte v čo možno najväčšom rozlíšení, aby sme s nimi mohli ďalej pracovať a upravovať.

Ako dlho trvá vytvorenie web stránky?

Tvorba web stránky vyžaduje vzájomnú aktívnu spoluprácu. Zo skúsenosti vieme, že priemerne nám trvá vytvorenie web stránky 3 mesiace. Sú klienti, pri ktorých sme schopní vytvoriť web stránku aj skôr, ale sú prípady, kedy tvoríme stránku aj pol roka a viac. Klientova aktivita a ochota spolupracovať sú tu kľúčovými faktormi.

Môžem si pozrieť postup prác počas tvorby web stránky?

Áno, môžete. Každý náš klient dostane prístup do rozpracovaných projektov, kde si môže pozrieť aktuálny stav web stránky.

Dôležitá informácia: Najskôr sa stránka napĺňa obsahom, následne sa tvorí dizajn a až úplne nakoniec optimalizácia pre mobilné zariadenia.

Ako je to s hostingom, doménou, e-mailami? Kto mi to všetko nastaví?

Pred odovzdaním web stránky budeme od vás požadovať prístupy, aby sme ju mohli presunúť na vašu doménu a hosting. Ak máme všetko nastaviť za vás, a tým vás zbaviť zbytočných starostí, účtujeme si jednorázový poplatok 99 €.

Ako je to so štatistikami Google Analytics na mojej web stránke? Ako si ich nastavím?

Nakoľko našou nosnou činnosťou sú online marketingové služby, štatistický nástroj Google Analytics je alfou a omegou našej práce. Nastavujeme ho automaticky po odovzdaní web stránky a vy, samozrejme, do neho dostanete prístup.

Kedy sa dohaduje online marketing? Koľko by som mal mesačne investovať do online reklamy?

Pri tvorbe web stránky navrhujeme štruktúru jednotlivých stránok tak, aby vám pomáhali predávať. Online marketingové služby plánujeme ešte počas tvorby webu, prípadne pred jeho odovzdaním. Dostanete komplexnú ponuku s návrhom rozpočtov (výšku konkrétnych mesačných rozpočtov dohadujeme individuálne). Následne podľa vašich investičných možností dohodneme celú štruktúru online reklamy. Jej efektivita závisí aj od aktívnej spolupráce, dodávania podkladov a dobrej komunikácie.

Viem si sám pridávať texty na stránku, fotky a pod.?

Áno, po odovzdaní web stránky budete schopní zasahovať a upravovať jednotlivé texty a pridávať obrázky. V závislosti od jej typu vám ukážeme, ako je to možné spraviť. Jednoduchšou formou je zaslať nám požiadavku na naše centrum podpory a my ju vybavíme za vás.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Stačí ak vyplníte formulár nižšie a my spravíme všetko preto, aby sme na Vašu otázku odpovedali v čo možno najkratšom termíne.