Článok prečítate za 5 minút. Pokojne mu však venujte viac času 🙂

Online marketingová agentúra Marketing Art vznikla v roku 2013, kedy sa po rokoch stretli dvaja kamaráti, odhodlaní vybudovať novú značku v kraji. Adrián Wengrín so svojimi nenahraditeľnými skúsenosťami v digitálnom svete a Mário Blaščák so svojou dlhoročnou praxou  z prostredia obchodu a podnikania. Obaja s rovnakým optimizmom, chuťou pracovať a dlhodobou víziou rozvoja Marketing Art.

Pri budovaní online firmy je nutné mať pri sebe kvalitného „ajťáka“. Poruke bol môj brat, Jozef Blaščák, ktorý žije nastavovaním serverov a rád rieši problémy v kódoch. Jednoducho robí to,  čo ide mimo nás, normálnych smrteľníkov.

Začiatky Marketing Art

Rok 2014 a nové posily

Prišli prvé projekty, skúsenosti, požiadavky a nutnosť nových ľudí, špecialistov. Objavila sa u nás data špecialistka (pomáha našim klientom pri tvorbe obsahu na ich nové webstránky) Kristína Šimurková a web dizajnérka Katka Baránková. Postupne spolu s lepším priestorom a vybavením prišli do tímu aj nové posily, ktoré tvoria až do súčasnosti stálu partiu. Web dizajnér  Peter Šedivý, špecialista na sociálne siete Ondrej Hlucháň, PPC špecialistka Natália Kandrová a posledný nový člen tímu, web dizajnér Martin Olša.

Postupne náš tím získaval skúsenosti už od roku 2013, a pri niektorých kolegoch je to skutočne viac ako 10 ročná prax s poznatkami ohľadom práce s digitálnymi systémami. Teda vždy vám odovzdáme maximum a kvalitu, či pri tvorbe web stránok, alebo pri online marketingových kampaniach.

Marketing Art - tím

Ako funguje Marketing Art

Z obchodníckej skúsenosti viem, že je najlepšie si vždy sadnúť a prediskutovať požiadavky s klientom. Stretnúť sa, podať si ruky, vysvetliť si, ako funguje digitálny svet, aj ako funguje konkrétna spoločnosť, aby sme následne mohli načrtnúť koncept, ako preniesť toto fungovanie do online sveta.  Naše osobné stretnutia často končia kamarátskym obchodným vzťahom .  A vtedy to funguje.

Tvorba web stránok, e-shopov a online marketing

Je veľmi veľa spoločností, ktoré vedia vytvoriť web stránku, alebo vedia nastaviť online reklamné systémy ako Google Adwords, či Facebook a Instagram.

Našou filozofiou nie je iba vytvoriť web stránku na mieru, s lákavým dizajnom a grafikou a požadovanou funkcionalitou, ale poskytovať komplexné služby pre klienta – to znamená tvorba web stránok, online marketing, dopĺňanie funkcionalít, poradenstvo, optimalizácie –  to všetko na jednom mieste. Doslova pomôžeme rozvíjať danú spoločnosť prostredníctvom digitálneho sveta, a to dlhodobo.

Vytvorené projekty, naše referencie

V Marketing Art máme za sebou už viac ako 130 projektov, kedy sa často stáva, že klient aj bez reklamy ľahšie získa nové kontakty, nové dopyty, len vďaka profesionálnemu dizajnu web stránky.

Realizovali sme projekty pre firmy ako je Accord, Zlatníctvo Panaks, Trenčianska Riviéra (De Bondt), Márius Pedersen, ETOP, Euronaradie (Hartess), Vajak, Universal Consulting, Sbikes, Autoškola Euromikoiné zaujímavé projekty.

Marketing Art - referencie

Online marketing

Keď sa pri tvorbe online marketingovej kampane stretneme s vhodným klientom a máme vytvorený  dlhodobý koncept, stačí už iba správna komunikácia – potom je to radosť pracovať, spraviť aj prácu naviac a rozvíjať danú spoločnosť ďalej. Práve vďaka spustenej reklame môžeme získavať nových klientov.

Marketing Zone – Support pre našich klientov

Vďaka našej Marketing Zone pridávame funkcionalitu a rozvíjame vytvorené web stránky na základe požiadaviek klienta, ktorý reaguje na požiadavky svojich zákazníkov. Následne je pre nás potešenie sledovať,  ako daná spoločnosť rastie, nielen online, ale aj prijímaním nových ľudí a zväčšovaním priestorov. Tým rastieme aj my.

Marketing Art

Hľadáme kvalitných ľudí

Stále hľadáme šikovných ľudí, ktorí prinesú celému tímu nový pohľad na vec, svieže poznatky a žijú digitálnym svetom.  Takí ľudia majú správnu krvnú skupinu do našej partie!

Nakoľko ako v každej firme kvalita práce prináša ďalšiu prácu a odporučenia, počítame s rozrastaním sa tímu z 13 na 25 ľudí.

Organizujeme prednášky

Ako každá firma nabitá ľuďmi s obrovskými praktickými skúsenosťami, chceme ďalej tieto skúsenosti odovzdať širokému publiku ľudí prostredníctvom našich prednášok, či už z oblasti tvorby web stránok, web – dizajnu, SEO a online marketingu.

Témy prednášok a ich obsah pochádza z častých otázok našich klientov. Vysvetliť teóriu, ukázať v praxi, povedať a ukázať na konkrétnych príkladoch, čo a ako funguje. Pomôcť klientom napredovať samostatne.

Marketing Art - prednášky

Kto sú naši klienti

U nás v Marketing Art sú vždy vítaní klienti, ktorí majú skutočne záujem rozvíjať svoje podnikanie v digitálnom svete, nemajú len reči, ale skutočne pracujú,  komunikujú na dobrej úrovni a spolupracujú s nami, nechajú si poradiť a sú schopní a ochotní sa pobiť so všetkými prekážkami podnikateľského sveta.

Nie je nutné na začiatok investovať do online marketingových kampaní tisíce EUR, ale aj pri rozumných rozpočtoch vieme postupne firmy rozvíjať , učiť a vzdelávať, a teda spoločne napredovať vpred.

Príďte sa k nám porozprávať

Pokiaľ začínate, alebo podnikáte dlhé roky, určite odporúčam prísť sa k nám porozprávať a vypočuť si, čo vám môžeme ponúknuť.

Sme tu aj pre vás.

Mário Blaščák

Autor Mário Blaščák

Obchodné a podnikateľské skúsenosti som začal získavať vďaka svojim rodičom už v detstve. Mal som možnosť sa „motať“ v obchode, zažiť život živnostníka a malého podnikateľa v rámci rodiny.

Viac článkov od Mário Blaščák

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".