/ august

2017

Marius Pedersen

/ Web stránka   / Blog   / Support

marius pedersen

Klient

Marius Pedersen, a.s. poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi, údržby komunikácií a starostlivosti o zeleň pre viac ako 1 000 000 obyvateľov Slovenska.

Zadanie

Hlavným cieľom bol redizajn zastaralej web stránky do nového responzívneho systému, pričom bol kladený dôraz na prehľadnú štruktúru web stránky prezentujúcej viac ako 90 strán obsahu širokej cieľovej skupine.

Web stránka

Systém sme postavili na prehľadnej štruktúre obsahu, ktorý je rozdelený do hlavných kategórií a jednotlivo prelinkovaný funkčnými CTA prvkami. Súčasťou sú rozsiahle mapy prevádzok a harmonogramov vývozov odpadu. Aktuálnosť informácií dopĺňa blogová platforma.

Prevádzky

Podstránka každej prevádzky obsahuje základný popis, ponuku jednotlivých služieb, prevádzkové hodiny, galériu, aktuality a dôležité kontaktné údaje. Doplnená je o rýchlu navigáciu na stránke prevádzky.

marius pedersen

Mapa prevádzok

Na mape prevádzok intuitívne nájdete adresy a dôležité kontaktné údaje. Súčasťou je vyhľadávacie pole a filter podľa jednotlivých krajov.

marius pedersen

Obsahové podstránky

Jednotlivé obsahové podstránky sú kategorizované a prelinkované veľkými tlačítkami, aby vám žiaden obsah neušiel. S prihliadnutím na širokú cieľovú skupinu sme volili dobre čitateľné veľké písmo.

marius pedersen

Služby

Všetky služby sú špecificky prelinkované veľkými tlačidlami a doplnené o ilustračné fotky. Návštevníka intuitívne vizuálne navedieme na obsah, ktorý hľadá.

marius pedersen

Harmonogram vývozov

Systém je doplnený o rozsiahlu mapu obcí, v ktorých Marius Pedersen, a.s. pôsobí. Mapa je doplnená o vyhľadávanie, vďaka čomu rýchlo nájdete konkrétnu hľadanú obec.

marius pedersen
marius pedersen website

Mobilná verzia

Web stránka je responzívna a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Či už cestou hľadáte kontaktné údaje na niektorú z prevádzok alebo sa potrebujete informovať o podrobnej ponuke služieb, všetko nájdete kedykoľvek na mobile.

marius pesersen tablet

Páči sa vám naša práca?
Zdieľajte ju s priateľmi.

Vďaka prehľadnej štruktúre

web stránky rýchlo nájdete

hľadaný obsah.

Na web stránke s veľkým množstvom obsahu sa musíte uistiť, že návštevník nájde rýchlo a intuitívne presne obsah, ktorý hľadá. Ak sa na vašej web stránke stratí, automaticky prichádzate o zákazníka. Dôkladne rozvrhnutá štruktúra webu a dizajn prispôsobený cieľovej skupine uľahčí návštevníkom orientáciu a privedie k požadovanej akcii.

Zaujali vás naše služby?

Dohodnite si termín stretnutia