/ august

2017

Miniland

/ E-shop   / Firemná identita   / Blog   / Support

miniland fb

Klient

Miniland je internetový obchodík plný pekných hračiek, ktoré robia radosť nielen deťom, ale aj ich rodičom.

Zadanie

Cieľom bolo vytvoriť jednoduchý prehľadný internetový obchod, ktorý bude odrážať radosť zo spoločne stráveného času pri hre.

Značka

Na základe požiadaviek od klienta sme logo spracovali výhradne typograficky.

Hravosť a minimalistický dizajn podčiarkujú farebne zvýraznené bodky nad písmenami i.

logo miniland
farba čierna miniland
#000000

C75 | M68 | Y67 | K90

farba ružová miniland
#F5D1CF

C1 | M21| Y10| K0

farba tyrkysová miniland
#b0f7d9

C31 | M0 | Y23| K0

miniland
miniland
miniland

Typografia

Zvolený font je hravý, inšpirovaný ručne písanými umeleckými brožúrami z 50. a 60. rokov. Stojí na hrane medzi formálnym a „neuhladeným“ štýlom písma.

font

Web stránka

E-shop s hračkami, ktoré podporujú správny vývin dieťaťa, rozvoj jeho schopností a podnecujú ho k prebádaniu okolitého sveta.

Dizajn

Web stránka je ladená do jemných pastelových farieb, je vzdušná a prehľadná. Obsahuje whishlist, kam si môžete uložiť vybrané produkty. Detail produktu ponúka sériu fotiek, podrobný popis aj recenzie od zákazníkov.

miniland

Kategorizácia

Produkty na e-shope sú kategorizované podľa typu, veku dieťaťa a v neposlednom rade aj filter pre chlapcov a dievčatá. Zákazník tak veľmi rýchlo nájde presne to, čo hľadá.

miniland

Blog

Súčasťou web stránky je blog, na ktorom nájdete aktuality spoločnosti, informácie o nových produktoch, ako aj rady a tipy pre rodičov.

miniland
miniland website

Mobilná verzia

Web stránka je responzívna a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Hračky pre deti môžete nakúpiť pohodlne pri latté v kaviarni, alebo kdekoľvek inde s prístupom k internetu.

miniland tablet

Facebook

Klient zveril do našich rúk nastavenie a správu Facebook profilu a reklamných kampaní. 71% návštevníkov prichádza na e-shop vďaka správne cieleným kampaniam.

Hodnotenie spolupráce

Katka Fašánková

Celému tímu MA ďakujeme za vytvorenie skvelého e-shopu – predčil všetky naše očakávania. Špeciálna vďaka za osobitý prístup a splnenie všetkých našich nápadov a požiadaviek vždy v bleskovom čase. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Katka Fašanková, Miniland, s.r.o.

Páči sa vám naša práca?
Zdieľajte ju s priateľmi.

Úspešný e-shop

podoprený aktívnym

online marketingom

Nadpolovičná väčšina návštevníkov e-shopu pochádza z mobilných zariadení. Optimalizovaná a responzívna web stránka uľahčuje návštevníkom nákup kdekoľvek s prístupom k internetu. Riešenie disponuje online platbami a rôznymi spôsobmi dopravy. Na zvýšenie návštevnosti a podporu predaja sme zvolili aktívne kampane na Facebooku a PPC Google Adwords.

Zaujali vás naše služby?

Dohodnite si termín stretnutia