/ september

2016

Prameň zdravia

/ Firemná identita   / E-shop   / PPC   / Facebook   / Support

prameň zdravia

Klient

Prameň zdravia predáva produkty z bylín rastúcich na Slovensku a v Čechách. Priaznivo pôsobia na organizmus, zlepšenie stavu rôznych zdravotných problémov a sú určené k udržaniu zdravého tela i duše.

Zadanie

Hlavným cieľom projektu bolo vytvorenie značky, internetového obchodu a navýšenie predaja pomocou kampaní na sociálnych sieťach.

Brand

Logo vyjadruje spojenie rastliny s kvapkou rosy. Symbolizuje majestátnosť prírody a jej blahodarné účinky na ľudské telo.

pra
farba prameň zdravia
#8ba92c

C51 | M17 | Y100 | K1

farba prameň zdravia
#4d97d0

C68 | M29 | Y1 | K00

farba prameň zdravia
#494949

C66 | M59 | Y58 | K40

logo prameň zdravia
logo prameň zdravia
logo prameň zdravia

Farby a písmo

Zvolili sme prírodné farby s gradientom, ktoré perfektne korešpondujú s produktovou líniou klienta. Značku dopĺňa kvalitná overená rodina bezpätkového písma Open Sans.

font

Web stránka

Vyberte si zo širokého porfólia liečivých bylín a produktov značky Jukl, Sonen Moor, Grešík Valdemar, Oxalis a nakúpte z pohodlia domova. Systém disponuje možnosťou platby online a výber dopravy kuriérom.

Kategorizácia

Produkty sú prehľadne kategorizované, filtrovať môžete hneď podľa typu ochorenia, na ktoré je produkt určený. Samozrejmosťou je vyhľadávacie pole s predikciou v hlavičke web stránky.

prameň zdravia

Produktové fotky

Produktové obrázky sme doplnili detailnou fotkou konkrétnej rastliny. Zákazníkom sme tak umožnili rýchlu vizuálnu identifikáciu a zjednodušili nákupný proces.

prameň zdravia

Obsahová časť e-shopu

Riešenie obsahuje všetky dôležité podstránky, na ktorých zákazník získa informácie o dávkovaní produktov, možnosti dopravy a platby alebo výhodách nákupu práve na tomto webe.

prameň zdravia
prameň zdravia

Mobilná verzia

Web stránka je responzívna a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Zákazníci môžu nakupovať napríklad cestou z práce v hromadnej doprave alebo kdekoľvek inde s prístupom na internet.

prameň zdravia

Facebook

Klient zveril do našich rúk nastavenie a správu Facebook profilu a reklamných kampaní. 76 % návštevníkov prichádza na e-shop vďaka správne cieleným kampaniam.

Páči sa vám naša práca?
Zdieľajte ju s priateľmi.

Úspešný e-shop

podoprený aktívnou

kampaňou

Nadpolovičná väčšina návštevníkov e-shopu pochádza z mobilných zariadení. Optimalizovaná a responzívna web stránka uľahčuje návštevníkom nákup kdekoľvek s prístupom na internet. Riešenie disponuje online platbami a rôznymi spôsobmi dopravy. Na zvýšenie návštevnosti a podporu predaja sme zvolili aktívne kampane na Facebooku a PPC Google Adwords.

Zaujali vás naše služby?

Dohodnite si termín stretnutia