https://www.youtube.com/watch?v=vpPY1DjKHWw&feature=youtu.be
Tím Marketing Art

Skvelí ľudia, príjemná atmosféra, dobrá káva a kvalitné služby.

mário blaščák

Ing. Mário Blaščák

Co-Founder & CEO

Obchodné a podnikateľské skúsenosti som začal získavať vďaka svojim rodičom už od detstva. Mal som možnosť sa „motať“ v obchode, zažiť život živnostníka a malého podnikateľa v rámci rodiny.

Od r. 2001 som vyvíjal vlastné obchodné aktivity, kúpa a predaj tovaru, skúsenosti ako poisťovací agent pre Kooperativa, finančný poradca OVB Slovensko. Od r. 2005 manažér menšej firmy, kde som riadil tým 15 ľudí. Od r. 2007 leasingový maklér pre Eurofinancie a vďaka kríze v r. 2008 a rozpadu firmy EF som si založil vlastnú spoločnosť Synergy Finance, kde som sa venoval investičnému financovaniu spoločností a tvorbou podnikateľkých plánov.

Od r. 2013 sa venujem a rozvíjam značku Marketing Art, diskutujem a odovzdávam svoje obchodné a podnikateľské skúsenosti našim klientom pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií. Verím, že si budem mať aj s Vami čo povedať.

adrián wengrín

Ing. Adrián Wengrín

Co-Founder & CPO

Svet online marketingu som objavil začiatkom roku 2012, keď som sa vracal z Nového Zélandu a zastavil som sa na pár dní na ostrove Bali v Indonézii. Vtedy som rozmýšľal nad spôsobom ako sa čo najefektívnejšie podeliť o svoje cestovateľské zážitky a skúsenosti.Chcel som ostatným cestovateľom poskytnúť užitočné rady a tipy.

Po zvážení viacerých možností som sa rozhodol, že blog bude tá najlepšia voľba. Nasledujúcich šesť mesiacovsom teda intenzívne študoval všetko, čo som v tej dobe o online marketingu a blogovanínašiel. Celé to vyústilo do založenia môjho cestovateľského blogu www.smartcheaptravel.com

Po návrate na Slovensko v lete 2012 som vedel, že sa chcem venovať online marketingu. Zistil som, že mnoho malých a stredných firiem u nás online marketing vôbec nevyužíva a tak prichádza o veľkú časť ziskov. Preto sa zrodila online marketingová agentúraMarketing Art.

jozef blaščák

Jozef Blaščák

Co-Founder & CTO

Do Marketing Art som sa pridal ako člen technickej podpory vzhľadom na dlhoročné skúsenosti s PC od roku 1996 v oblasti hárdverovej, softvérovej stránky či správy virtuálnych serverov.

Začal som spoznávať čaro WordPressu, absolvoval som školenia tohto systému v IT Academy a v Marketing Art sa zaoberám technickými riešeniami v tomto CMS systéme pre našich klientov.

Klienti ma stretávajú predovšetkým na centre podpory, kde spolu riešime ďalšie nové požiadavky po dokončení web stránky. Pre klientov zabezpečujem správne nastavený chod zdieľaných hostingov, virtuálnych serverov, e-mailov a ďalšie rôzne technické požiadavky.

kristína šimurková

Mgr. Kristína Šimurková

Data Specialist

Ako data špecialista som celé dni zahrabaná v množstve údajov a okrem iného bombardujem klientov, aby dodávali materiály, ktoré pripravujú pre svoje webové projekty.

Keď práve netrávim chvíle s mojím milovaným excelom, rada spoznávam nových ľudí, firmy a spoločnosti s rozličným zameraním. Stručne povedané, vyčmuchám úplne všetko.

Klientom tiež pomáham s prípravou produktov do e-shopu a starám sa o to, aby boli webové stránky čo najlepšie optimalizované pre vyhľadávače (SEO).

S online marketingom som sa stretla už popri škole, kde som študovala knižnično-informačné štúdiá a pracovala v oblasti marketingu a na viacerých neziskových a študentských projektoch.

katarína baránková

Mgr. Katarína Baránková

Web Designer

K online marketingu som sa dostala prvý krát na vysokej škole, kde som študovala odbor marketingová komunikácia. Prvé praktické skúsenosti som však získala vďaka práci v marketingovej agentúre špecializujúcej sa na SEO optimalizáciu, kde som sa starala o firemný web a začala som tak spoznávať  čaro WordPressu.

V súčasnosti sa ako web dizajnér v Marketing Art snažím pre našich klientov vytvárať moderné, funkčné a užívateľsky príjemné web stránky, ktoré správnym smerom nakopnú ich biznis.

Každý projekt je pre mňa jedinečný a poskytuje mi možnosť rásť a riešiť stále nové výzvy po technickej ale aj po kreatívnej stránke.

dominika slobodová

Dominika Slobodová

Graphic Designer

Žena, dcéra, kreatívec, no v prvom rade ojedinelý exemplár grafického dizajnéra.

Keď práve nelebedí na svojom miestečku s očami prišpendlenými na monitor, rada sa zašíva pri kávovare. Občas tichá, inokedy bláznivá, neujde jej žiadny pixel a v jej bezprostrednej blízkosti neprežije nič, čo sa dá zjesť.

S kreativitou v krvi sa už narodila, pracovať s grafikou začala na strednej a do a agentúry zavítala na odporúčanie kamaráta. Rozhodujúcim faktorom pre prijatie pozície boli dva jablkové koláče, ktoré ju upokojili na inak stresujúcom pohovore.

Začiatky boli náročné, no ani skoré vstávanie, nekonečné kostrbaté cesty autobusom a štyri kýbliky kávy denne ju neodradili od práce grafika v tejto agentúre, ktorú zbožňuje.

peter šedivý

Peter Šedivý

Web Designer

S počítačmi som koketoval už ako dieťa. S nadšením som sa zaujímal o hardvér aj softvér, čo ma priviedlo až k práci IT technika v otcovej firme. Nakoľko sme nutne potrebovali vytvoriť firemnú web stránku a marketingové materiály, zameral som sa na štúdium dizajnu a tvorby webu.

Dizajnu sa profesionálne venujem od roku 2011, kedy som dostal príležitosť pracovať na pozícii grafika v reklamnej agentúre s 25 ročnou históriou. Táto práca mi dala obrovské množstvo praktických skúseností a otvorila mi dvere do reklamy.

Po 4 rokoch som sa rozhodol zamerať výhradne na tvorbu web stránok. Marketing Art mi poskytol priestor na realizáciu funkčných, použiteľných a vizuálne prívetivých projektov. Úspešne tak premieňame návštevu vašej web stránky na príjemne strávený čas, pri ktorom zákazník ľahko a rýchlo nájde produkty alebo informácie, ktoré hľadá.

ondrej hlucháň

Mgr. Ondrej Hlucháň

Social Media Specialist

S online marketingom som sa po prvýkrát stretol počas vysokej školy. Vtedy som pracoval v marketingovej agentúre, kde som oldschoolovo ručne registroval weby klientov do stoviek katalógov. Skúsil som si tam aj prácu copywritera. Textom som sa venoval aj ďalej v zľavových portáloch a vďaka textom som neskôr spoznal Marketing Art.

U nás mám na starosti hlavne správu klientskych stránok na sociálnych sieťach, tvorím obsah a nastavujem im reklamné kampane.

tomáš tokovics

Tomáš Tokovics

Sales Representative

S obchodom som začal pred viac ako 10-timi rokmi v Prahe. Prešiel som viacerými pozíciami a pracoval s veľkou i menšou klientelou. Po návrate domov do Trenčína som bol presvedčený, že chcem pokračovať v rozvoji svojich obchodníckych a predajných zručností, no zároveň som sa chcel profesne posunúť ďalej.

Oblasť online marketingu mi bola vždy blízka. V Marketing Art sa ako account manager venujem hľadaniu a oslovovaniu potencionálnych klientov. Popri tom som v kontakte s aktuálnymi klientami, riešim ich požiadavky a starám sa o ich celkovú spokojnosť v online biznise.

daniel sevald

Daniel Sevald

Web Designer

Môj príbeh sa začal písať niekde v ďalekej galaxii menom Photoshop CS 2. Keď moji rovesníci už dávno predo mnou mávali svetelným mečom v prvých počítačových hrách, ja som mával po večeroch klávesovými skratkami vo Photoshope a vytváral, tak moje prvé fotomanipulácie.

Táto posadnutosť a temná sila Photoshopu nakoniec prerástla do grafického kyborga, ktorý sa po ukončení školy naplno vrhol do freelancingu.

Po dlhej dobe trvajúcej celých 6 svetelných rokov kreatívnej tvorby opusteného sitského bojovníka som pristál na planéte Marketing Art, kde sa naplno venujem tvorbe web stránok.

Uprednosťujem minimalistický a čistý design s dôrazom kladeným na UX/UI. Okrem mojej hviezdnej posadnutosti rád buším do basgitary v mojej kapele.

michal spaček

Mgr. Michal Spaček

Sales Representative

Od skončenia vysokej školy ma lákalo venovať sa prezentovaniu a obchodníckej činnosti, a tým osobnostne i kariérne rásť. Aj keď práca s ľuďmi je pomerne náročná, napĺňajú ma stretnutia s klientmi, spoločné rozhovory a hľadanie riešení ich problémov.K online marketingu a konkrétne k Marketing Art-u som sa dostal náhodou. Oslovila ma reklama na Facebooku, na ktorú som natrafil a samozrejme reagoval. Po niekoľkých pohovoroch sme začali spolupracovať a dnes som naozaj rád, že som dostal takúto možnosť.

Baví ma pomáhať našim klientom a ukazovať im kroky vedúce k rozvoju ich spoločností. Pevne verím, že spolu, ako celý tím ľudí, ktorí stojíme za touto spoločnosťou, vybudujeme úspešnú a známu značku.

Práca je pre nás koníčkom

zábavou a poslaním.

To, čo robíme, nás nesmierne baví a napĺňa. Sme skvelý tím a pri práci si užijeme aj veľa zábavy. Ak zrovna netvoríme web stránky alebo nevymýšľame marketingové stratégie pre našich klientov tak nás môžete stretnúť na pive, na turistike v horách, relaxovať pri počítačových hrách alebo čítať nejakú zaujímavú knihu. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Dohodnúť stretnutie