Cenník tvorby web stránok

U nás si vyberie naozaj každý.

Cena každej web stránky je individuálna v závislosti od rozsahu a požadovanej funkcionality. Avšak aby ste mali aspoň približnú predstavu koľko stojí vytvorenie web stránky, vytvorili sme pre vás prehľadný cenník.

V ponuke máme riešenia na mieru, ktoré sú vhodné pre náročnejších klientov, ktorí sa chcú v online svete posunúť na vyššiu úroveň. Druhú časť našej ponuky tvoria web stránky pre začínajúcich podnikateľov a živnostníkov, ktorí potrebujú naštartovať svoj biznis a stačí im na začiatok jednoduché ale funkčné riešenie.

Web stránka od 1750 

Prezentatívna web stránka s dizajnom na mieru. Tento typ web stránky je určený pre klientov, ktorí potrebujú odprezentovať svoju spoločnosť a služby pútavým dizajnom bez špecifickej funkcionality.

Príklady web stránok:

Online katalóg od 2450

Online katalóg obsahuje prezentatívnu časť spoločnosti doplnenú o katalóg vašich produktov. Tento systém je podobný e-shopu, avšak produkty v katalógu sa nedajú priamo nakupovať. Online katalóg je vhodný pre spoločnosti, ktoré ponúkajú produkty, ktoré sa individuálne vyrábajú, alebo upravujú osobitne pre každého klienta.

Príklady online katalógov:

Maloobchodný e‑shop od 2950 

Maloobchodný e-shop v sebe zahŕňa prezentatívnu časť spoločnosti a katalóg produktov spolu s košíkom a pokladňou. Systém môže byť doplnený o rôzne platobné brány, vernostný program, zľavové kupóny a pod. Je to vhodné riešenie na maloobchodný predaj produktov koncovým zákazníkom.

Príklady maloobchodných e-shopov:

Veľkoobchodný e‑shop od 3750 

Veľkoobchodný e-shop zahŕňa prezentatívnu časť spoločnosti a štandardnú e-shopovú funkcionalitu. Zároveň obsahuje kompletnú sadu nástrojov potrebnú na prevádzku veľkoobchodu ako sú napr. rôzne ceny produktov pre rôznych užívateľov, možnosť platby na faktúru, špeciálny registračný formulár pre veľkoobchodných partnerov a pod.

Príklady veľkoobchodných e-shopov:

Špecifický online systém od 4950 

Špecifické online systémy sú web stránky doplnené o ďalšie individuálne funkcionality. Spadajú sem realitné systémy, pracovné portály, edukačné systémy, kombinované e-shopy či rozsiahle prezentatívne web stránky s jedinečnou funkcionalitou.

Príklady špecifických systémov:

Finálnu cenu web stránky alebo e-shopu ovplyvňuje množstvo faktorov, od rozsahu projektu, požadovanej funkcionality až po nároky na dizajn. Presnú cenu vám preto vieme stanoviť až na základe osobného stretnutia a bližšej špecifikácie vašich požiadaviek. Dohodnite si nezáväzné stretnutie, na ktorom si pri šálke dobrej kávy všetko potrebné vysvetlíme.

Web stránky od 199 €!
Zoznámte sa s Marketing Lite.

Marketing Lite sú hotové riešenia pre potreby začínajúcich podnikateľov a živnostníkov. Vyberte si zo širokej ponuky jednoduchých, ale funkčných web stránok, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na vaše požiadavky a obsahujú všetko, čo budete na začiatok potrebovať.

Web stránka je pre každú firmu miestom prvého kontaktu so svojim zákazníkom. Ak chcete spraviť dobrý prvý dojem, investujte do kvalitnej a profesionálnej web stránky.

adrián wengrín
Co-Founder & CPO
Ing. Adrián Wengrín

Profesionálne spracovaná web stránka zvyšuje dôveryhodnosť firmy v očiach návštevníka.