Cenník tvorby web stránok

U nás si vyberie naozaj každý.

Cena každej web stránky je individuálna v závislosti od rozsahu a požadovanej funkcionality. Avšak aby ste mali aspoň približnú predstavu koľko stojí vytvorenie web stránky, vytvorili sme pre vás prehľadný cenník.

V ponuke máme riešenia na mieru, ktoré sú vhodné pre náročnejších klientov, ktorí sa chcú v online svete posunúť na vyššiu úroveň. Druhú časť našej ponuky tvoria web stránky pre začínajúcich podnikateľov a živnostníkov, ktorí potrebujú naštartovať svoj biznis a stačí im na začiatok jednoduché ale funkčné riešenie.

Web stránka od 1250 

Prezentatívna web stránka s dizajnom na mieru. Tento typ web stránky je určený pre klientov, ktorí potrebujú odprezentovať svoju spoločnosť a služby pútavým dizajnom bez špecifickej funkcionality.

Príklady web stránok:

Online katalóg od 1950

Online katalóg obsahuje prezentatívnu časť spoločnosti doplnenú o katalóg vašich produktov. Tento systém je podobný e-shopu, avšak produkty v katalógu sa nedajú priamo nakupovať. Online katalóg je vhodný pre spoločnosti, ktoré ponúkajú produkty, ktoré sa individuálne vyrábajú, alebo upravujú osobitne pre každého klienta.

Príklady online katalógov:

Maloobchodný e‑shop od 2490 

Maloobchodný e-shop v sebe zahŕňa prezentatívnu časť spoločnosti a katalóg produktov spolu s košíkom a pokladňou. Systém môže byť doplnený o rôzne platobné brány, vernostný program, zľavové kupóny a pod. Je to vhodné riešenie na maloobchodný predaj produktov koncovým zákazníkom.

Príklady maloobchodných e-shopov:

Veľkoobchodný e‑shop od 3490 

Veľkoobchodný e-shop zahŕňa prezentatívnu časť spoločnosti a štandardnú e-shopovú funkcionalitu. Zároveň obsahuje kompletnú sadu nástrojov potrebnú na prevádzku veľkoobchodu ako sú napr. rôzne ceny produktov pre rôznych užívateľov, možnosť platby na faktúru, špeciálny registračný formulár pre veľkoobchodných partnerov a pod.

Príklady veľkoobchodných e-shopov:

Špecifický online systém od 4950 

Špecifické online systémy sú web stránky doplnené o ďalšie individuálne funkcionality. Spadajú sem realitné systémy, pracovné portály, edukačné systémy, kombinované e-shopy či rozsiahle prezentatívne web stránky s jedinečnou funkcionalitou.

Príklady špecifických systémov:

Finálnu cenu web stránky alebo e-shopu ovplyvňuje množstvo faktorov, od rozsahu projektu, požadovanej funkcionality až po nároky na dizajn. Presnú cenu vám preto vieme stanoviť až na základe osobného stretnutia a bližšej špecifikácie vašich požiadaviek. Dohodnite si nezáväzné stretnutie, na ktorom si pri šálke dobrej kávy všetko potrebné vysvetlíme.

Web stránka je pre každú firmu miestom prvého kontaktu so svojim zákazníkom. Ak chcete spraviť dobrý prvý dojem, investujte do kvalitnej a profesionálnej web stránky.

Mário Marketing Art
Co-Founder & CEO
Ing. Mário Blaščák

Profesionálne spracovaná web stránka zvyšuje dôveryhodnosť firmy v očiach návštevníka.