Grafika a firemná identita

Všetko to začína kvalitne spracovanou Firemnou identitou.

Na osobnom stretnutí nám prezradíte svoje predstavy a spolu preberieme tvorbu alebo redizajn vášho loga. Ukážete nám, čo sa vám páči, čo vás vystihuje a akým smerom by sme sa pri jeho tvorbe mali uberať. Tieto informácie nám neskôr pomôžu pri výbere firemných farieb, fontov a ďalších prvkov firemnej identity.

Na prvom stretnutí si vypočujeme vaše predstavy a požiadavky, z ktorých budeme pri tvorbe návrhov vychádzať.

Logo a firemná identita bude najbližšie roky určovať smer vizuálnej komunikácie vašej spoločnosti prostredníctvom online a offline komunikačných kanálov. Na prvom stretnutí si vypočujeme vaše predstavy a požiadavky, zameranie a smer, akým sa chce vaša spoločnosť uberať. Tieto informácie nám neskôr pomôžu pri tvorbe vášho brandu.

Výslednú grafiku od nás dostanete v rôznych formátoch pre ďalšie jednoduché použitie.

Logo vám tiež pošleme v rôznych farebných verziách, ktoré budú zapracované v logo manuáli, spolu so správnym použitím a editovaním vizitiek, hlavičkových papierov a ďalších propagačných materiálov.

01
02
03
04

Reprezentatívne logo alebo ucelená vizuálna forma vášho brandu?

Vytvorenie loga

Vytvoríme tri rôzne grafické návrhy loga, spolu s vami vyberieme najlepší variant a ten upravíme do finálnej podoby.

Komunikačné tlačoviny

Vytvoríme vám grafické návrhy na všetky potrebné komunikačné tlačoviny ako sú vizitky, hlavičkový papier, obálky a ďalšie podľa dohody.

Logo manuál

Slúži ako základný informačný zdroj pre správne použitie loga. Nájdete v ňom rôzne varianty loga, farebnosť, prípustné farebné podklady a pod.

Propagačné predmety

Dôležitou súčasťou prezentácie vašej značky sú aj rôzne propagačné predmety ako sú perá, tričká, nálepky, vlajky a pod.

Firemná identita vás má odlíšiť od konkurencie. Hodiny vašej tvrdej poctivej práce môžu byť vyjadrené jediným logom či vizitkou. Vieme ako na to, stačí sa prísť s nami porozprávať.

Firemná identita by mala byť jednoduchá, zapamätateľná a mala by vystihovať podstatu firmy. Veľmi rada vytvorím jednu aj pre vás.

Dominika Slobodová
Graphic designer
Dominika Slobodová

Dobre spracovaná firemná identita rozpovie váš príbeh bez zbytočných slov.