Centrum podpory

Miesto, kde Vaše požiadavky a problémy sú naše Nápady a riešenia.

Úpravy web stránok, E-shopov, Nové funkcionality, Nastavenie Hostingu, Aktualizácie? To je Centrum podpory.

Potrebujete dotvoriť novú alebo upraviť existujúcu funkcionalitu na vašej web stránke? Je problém na strane hostingu? Potrebujete vytvoriť novú podstránku, doplniť fotografie či grafiku? Stačí napísať konkrétnu požiadavku a my sme pripravení vám vždy pomôcť.

Napíšte nám vašu požiadavku na aktualizáciu alebo úpravu vašej web stránky alebo e-shopu.

Potrebujete doplniť informácie na vašu web stránku? Chcete pridať nové funkcie? Náš support tím je tu pre vás. Stačí ak nám napíšete e-mail na support@marketingart.sk alebo navštívite našu Marketing Zónu a presne nám spíšete vaše požiadavky.

Podľa rozsahu a náročnosti potrebných úkonov vám obratom pošleme cenovú ponuku na otestované a funkčné riešenie vašej požiadavky.

Vašu požiadavku detailne zanalyzujeme a navrhneme vhodné riešenie. Odhadneme čas potrebný na realizáciu na základe čoho vám pošleme detailnú cenovú ponuku.

Po vašom schválení si dobijete potrebný kredit na vašom účte v Marketing Zone a my operatívne začneme spracovávať vaše požiadavky.

Keď ste spokojný s navrhovaným riešením a cenovou ponukou, tak už nám nič nebráni v tom, aby sme začali pracovať na vašich požiadavkách. Po dokončení vás budeme informovať a výsledok si budete môcť skontrolovať.

Hotové, funkčné a otestované riešenie sprístupníme návštevníkom na vašej živej web stránke. Na každé riešenie poskytujeme záruku.

Keď ste s výsledkom našej práce spokojný, všetky zmeny sprístupníme aj návštevníkom vašej web stránky alebo e-shopu. Týmto spôsobom zabezpečíme aby vaša web stránka bola vždy aktuálna a funkčná.

01
02
03
04

Vaše požiadavky
pretvoríme na
funkčné riešenia.

Aktualizácia obsahu

Na požiadanie zmeníme vaše kontaktné údaje, aktualizujeme ponuku služieb, zmeníme ceny produktov a pod.

Nové funkcie

Vytvoríme špecifický formulár, pridáme zberač e-mailov, implementujeme platobnú bránu, blogovací systém, atď.

Pravidelné zálohy

Ak máte na web stránke obsah, ktorý je dôležitý pre vaše podnikanie, odporúčame nastaviť pravidelné zálohy, ktoré vám pomôžu v prípade núdze.

Tvorba nového obsahu

Ak potrebujete rozšíriť portfólio služieb, pridať do ponuky nový produkt alebo vytvoriť akúkoľvek podstránku podľa individuálnych požiadaviek.

Riešenie problémov

Ak vaša web stránka alebo e-shop z nejakého dôvodu nefunguje, nechodia vám e-maily, nezobrazuje sa multimediálny obsah, atď.

Bezpečnosť web stránky

Chcete predísť útokom hackerov na vašu web stránku alebo e-shop? Nastavíme pokročilé bezpečnostné prvky, ktoré ochránia váš online biznis.

Každá Web stránka, alebo E-shop potrebuje svojho Administrátora.

Každá web stránka, alebo E-shop vyžaduje Servis a stálu starostlivosť Administrátora, ktorý zabezpečuje bezproblémový chod, dopracovávanie nových funkcionalít, alebo obsahu, potrebné aktualizácie systémov, starostlivosť o hosting. Presne nato slúži naše Centrum podpory, kde máte k dispozícií naše viac ako 10 ročné skúsenosti k zabezpečeniu bezproblémového chodu a servisu Vašich systémov.

Aktuálna a funkčná web stránka je základom pre váš úspech na internete.

Jozef Blaščák
Co-Founder & CTO
Jozef Blaščák

Profesionálne spracovaná web stránka zvýši vašu dôveryhodnosť a prinesie nových klientov.