https://www.youtube.com/watch?v=PkeTm7cRjsg

01 | Tvorba web stránok a e-shopov

Kvalitne spracovaná web stránka je základ budúceho úspechu.

Od novej web stránky vás delí iba 5 krokov.

null
Dohodneme si termín stretnutia, pri šálke kávy prediskutujeme vaše predstavy a ponúkneme možnosti vhodné pre vašu spoločnosť.
null
Vypracujeme vhodný koncept pre váš projekt tak, aby pokrýval všetky vaše požiadavky a následne vám pošleme cenovú ponuku.
null
Na druhom stretnutí sa bližšie zoznámite s našim tímom a porozprávame sa o materiáloch potrebných k vytvoreniu vašej novej web stránky.
null
Vytvoríme štruktúru a design vašej novej web stránky. Následne vás pozveme na stretnutie, kde vám naše riešenie predstavíme.
null
Spustíme vašu novú web stránku, optimalizujeme rýchlosť, nastavíme analytiku a dohodneme si stretnutie k ponuke online marketingu.

Dohodnite si termín stretnutia

Potrebujete kvalitnú web stránku a neviete sa zorientovať v rozsiahlej ponuke spoločností, cien a možností online marketingu, tvorby web stránok a e-shopov? Príďte k nám prediskutovať vaše požiadavky, poradíme vám a navrhneme vhodné riešenie.

Dohodnúť termín stretnutia

1. krok

Prvé osobné stretnutie u nás

Na prvom stretnutí nám predstavíte svoju firmu, projekt, ponuku vašich produktov a služieb. Vysvetlíte nám, ako fungujete. My vám predvedieme z čoho sa skladá kvalitná web stránka, ukážeme, ako funguje online marketing a odporučíme vám smer, ktorým sa uberať.

2. krok

Ponuka a cenová kalkulácia

Na základe vašich požiadaviek vám odporučíme buď jednoduchú, alebo kreatívnu web stránku, katalógový systém predaja či e-shop. Ak je potrebný blog, vysvetlíme vám, ako ho využiť vo váš prospech. Taktiež spracujeme cenovú ponuku a po vašom odobrení môžeme začať tvoriť.

3. krok

Začíname s tvorbou web stránky

Na druhom osobnom stretnutí, tzv. „kickoff meetingu“ sa bližšie zoznámite s našim tímom a spoločne preberieme vaše konkrétne predstavy a požiadavky na novú web stránku. Po stretnutí vám spíšeme kompletný zoznam materiálov a podkladov, ktoré budeme od vás potrebovať k tvorbe ako sú fotografie, videá a texty.

4. krok

Tvorba web stránky na mieru

Pred samotnou tvorbou si spravíme prieskum trhu a analýzu vašej online konkurencie. Následne spracujeme vami dodané materiály, navrhneme správnu predajnú štruktúru web stránky, vytvoríme grafiku a dizajn na mieru. Keď sme hotoví, pozveme vás na stretnutie, kde vám naše riešenie predstavíme. Do tvorby je postupne zapájaní celý náš tím Marketing Art.

5. krok

Odovzdanie systému

Po zapracovaní všetkých vašich pripomienok finálne skontrolujeme a otestujeme funkcionalitu vašej novej web stránky a sme pripravení na presun na živú verziu systému, kde ešte dodatočne optimalizujeme rýchlosť a nastavíme Google analytics.

Stretnutie Online marketing

Po odovzdaní web stránky alebo e-shopu si vždy s klientom dohodneme stretnutie k ponuke online marketingových služieb, stanoveniu dlhodobej marketingovej stratégie, ktorú krok za krokom následne spoločne realizujeme.

Netvoríme iba pekný dizajn,
naše web stránky spĺňajú
všetky dôležité požiadavky
pre úspech na internete.

null

Predajná štruktúra

Vytvoríme štruktúru obsahu tak, aby návštevník získal všetky potrebné informácie a následne volal, či nakúpil.
null

Dizajn a funkcionalita na mieru

Dizajn tvoríme na mieru, aby dielo pôsobilo profesionálne. Tiež funkcionalitu spracujeme podľa požiadaviek.
null

Responzívny design

Mobil, tablet, notebook, projektor, PC. Vaša web stránka bude optimalizovaná pre všetky bežné zariadenia.
null

Bez mesačných poplatkov

Po odovzdaní web stránky nám žiadne poplatky neplatíte. E-shop či web stránka sú plne vo vašom vlastníctve.
null

SEO optimalizácia

Každý by chcel byť na prvej strane v Google. Vďaka SEO optimalizácií vás vaši potenciálny klienti nájdu jednoducho a rýchlo.
null

Centrum podpory

V prípade potreby vytvoríme novú funkcionalitu, dotvoríme obsah, spravíme úpravy, zálohy a postaráme sa o bezpečnosť vašej web stránky.

Profesionálne spracovaná
web stránka zarába našim
klientom peniaze.

Potrebujeme od vás počuť, ako funguje vaša firma. Aké ponúkate produkty, služby, prečo by si vás mali ľudia objednať či u vás nakúpiť. Našou úlohou je spracovať web stránku, ktorá vám prinesie nových zákazníkov. Je to jednoduché. Stačí sa prísť s nami porozprávať.

Dohodnite si
termín stretnutia.

mário

Ing. Mário Blaščák

Co-Founder & CEO

Termín stretnutia si dohodnite na čísle 0911 580 950 alebo e-mailom na adrese info@marketingart.sk.

Všeobecné kontakty