Tvorba web stránok a e-shopov

Kvalitne spracovaná Web Stránka je základ úspechu.

Potrebujete kvalitnú Web Stránku, alebo E-shop?!

Na osobnom, prípadne online stretnutí si vysvetlíme návrh vhodnej štruktúry web stránky, či E-shopu s dizajnom na mieru v závislosti od segmentu Vášho podnikania s dôrazom na prepojenie s online marketingovými kampaňami. Neviete čo potrebujete, nevyznáte sa, nefunguje Vám to, prípadne je potrebné veci optimalizovať? Príďte a prediskutujeme, dohodneme sa a vysvetlíme si potrebné.

Dohodneme si termín stretnutia, pri šálke kávy prediskutujeme vaše predstavy a ponúkneme možnosti vhodné pre vašu spoločnosť.

Na prvom stretnutí nám predstavíte svoju firmu, projekt, ponuku vašich produktov a služieb. Vysvetlíte nám, ako fungujete. My vám predvedieme z čoho sa skladá kvalitná web stránka, ukážeme, ako funguje online marketing a odporučíme vám smer, ktorým sa uberať.

Vypracujeme vhodný koncept pre váš projekt tak, aby pokrýval všetky vaše požiadavky a následne vám pošleme cenovú ponuku.

Na základe vašich požiadaviek vám odporučíme buď jednoduchú alebo kreatívnu web stránku, katalógový systém predaja či e-shop. Ak je potrebný blog, vysvetlíme vám, ako ho využiť vo váš prospech. Taktiež spracujeme cenovú ponuku a po vašom odobrení môžeme začať tvoriť.

Na druhom stretnutí sa bližšie zoznámite s našim tímom a porozprávame sa o materiáloch potrebných k vytvoreniu vašej novej web stránky.

Na druhom osobnom stretnutí, tzv. kickoff meetingu sa bližšie zoznámite s našim tímom a spoločne preberieme vaše konkrétne predstavy a požiadavky na novú web stránku. Po stretnutí vám spíšeme kompletný zoznam materiálov a podkladov, ktoré budeme od vás potrebovať k tvorbe, teda fotografie, videá a texty.

Vytvoríme štruktúru a design vašej novej web stránky. Následne vás pozveme na stretnutie, kde vám naše riešenie predstavíme.

Pred samotnou tvorbou si spravíme prieskum trhu a analýzu vašej online konkurencie. Následne spracujeme vami dodané materiály, navrhneme správnu predajnú štruktúru web stránky, vytvoríme grafiku a dizajn na mieru. Keď sme hotoví, pozveme vás na stretnutie, kde vám naše riešenie predstavíme. Do tvorby je postupne zapájaný celý tím Marketing Art.

Spustíme vašu novú web stránku, optimalizujeme rýchlosť, nastavíme analytiku a dohodneme si stretnutie k ponuke online marketingu.

Po zapracovaní všetkých vašich pripomienok finálne skontrolujeme a otestujeme funkcionalitu vašej novej web stránky a sme pripravení na presun na živú verziu systému, kde ešte dodatočne optimalizujeme rýchlosť a nastavíme Google analytics.

Prediskutujeme vaše požiadavky a odporučíme vhodnú online marketingovú stratégiu s ktorou je spojený nárast predaja.

Po odovzdaní web stránky alebo e-shopu si vždy s klientom dohodneme stretnutie k ponuke online marketingových služieb, stanoveniu dlhodobej marketingovej stratégie, ktorú následne spoločne realizujeme krok za krokom.

01
02
03
04
05
06

Naše web stránky spĺňajú všetky požiadavky pre úspech na internete.

Predajná štruktúra

Vytvoríme štruktúru obsahu tak, aby návštevník získal všetky potrebné informácie a následne volal, či nakúpil.

Dizajn a funkcionalita

Dizajn tvoríme na mieru, aby dielo pôsobilo profesionálne. Funkcionalitu tiež spracujeme podľa požiadaviek.

Responzívny design

Mobil, tablet, notebook, projektor, PC. Vaša web stránka bude optimalizovaná pre všetky bežné zariadenia.

Bez mesačných poplatkov

Po odovzdaní web stránky nám žiadne poplatky neplatíte. E-shop či web stránka sú plne vo vašom vlastníctve.

SEO optimalizácia

Každý by chcel byť na prvej strane v Google. Vďaka SEO optimalizácii vás vaši potenciálni klienti nájdu jednoducho a rýchlo.

Centrum podpory

V prípade potreby vytvoríme novú funkcionalitu, dotvoríme obsah, spravíme úpravy, zálohy a postaráme sa o bezpečnosť vašej web stránky.

Potrebujeme od vás počuť, ako funguje vaša firma. Aké ponúkate produkty, služby, prečo by si vás mali ľudia objednať, či u vás nakúpiť. Našou úlohou je vytvoriť web stránku, ktorá vám prinesie nových zákazníkov. Je to jednoduché. Stačí sa prísť s nami porozprávať.

Najnovšie referencie

všetky referencie

Web stránka je pre každú firmu miestom prvého kontaktu so svojim zákazníkom. Ak chcete spraviť dobrý prvý dojem, investujte do kvalitnej a profesionálnej web stránky.

Mário Marketing Art
Co-Founder & CEO
Ing. Mário Blaščák

Profesionálne spracovaná web stránka zvyšuje dôveryhodnosť firmy v očiach návštevníka.