ÚŽASNÉ MOŽNOSTI INTERNETU

Doba internetu a rýchleho pripojenia z takmer každého miesta na Zemi, rôzne zariadenia ako smartfóny, tablety, pc, notebooky a akékoľvek iné prinášajú so sebou nové, priam neskutočné možnosti predaja, marketingu, šírenia a zdieľania informácií o produktoch, službách a tvorení obchodného mena.

Máme k dispozícií úžasné analytické nástroje, takže investície v podobe web stránky, alebo e-shopu vrátane následného marketingu nenechávame na náhodu, ale prepočítavame návratnosť v podobe reálnych návštev, spojených s odhadom vykonania želanej akcie (telefonický kontakt, e-mail, nákup, vyplnenie rôznych formulárov, objednávky a pod.).

Všetky analýzy štatistík sa dejú v spolupráci s Vami, musia byť podložné realitou z oblasti, v ktorej pôsobíte. Výsledok každej analýzy má za cieľ navrhnúť vylepšenia web stránky alebo e-shopu a musí byť nápomocný pri tvorbe ďalších kampaní, pri tvorbe sezónnych ponúk a rôznych akcií a samozrejme tak napomáhať predaju.

Najťažšie je začať. Súčasné možnosti sú neuveriteľné. Chce to len čas a úsilie venované prechodu na kompletný online systém…, no zvážte sami, oplatí sa?!

o-nas-6o-nas-5o-nas-4o-nas-2o-nas-3o-nas-1

NAŠE AMBICIÓZNE CIELE NA ROK 2017

  1. Do konca decembra odovzdať 30 web stránok a 12 e-shopov.

  2. Spustiť 60 online marketingových kampaní.

  3. Spustiť Marketing Art blog.

  4. Rozšíriť team na 12 ľudí.

  5. Zlepšiť servisné služby po odovzdaní projektu klientovi.

ROKY A SKÚSENOSTI

Každý deň získavame nové skúsenosti pri práci na jednotlivých projektoch. Máme za sebou viac ako 500 predajných rozhovorov, cez 61 odovzdaných web stránok, 15 e-shopov a viac ako 15 rozpracovaných projektov. Získavame priame referencie a odporúčania. Ku dňu odovzdania sa často zmení obchodný vzťah na priateľský.

Tvorba webu - 5 rokov
Online marketing - 7 rokov
Oblasť IT - 8 rokov
Komunikácia- 11 rokov

Motivačné video s Arnoldom Schwarzeneggerom

Inšpirácia a motivačná reč pre Vás od človeka, ktorému sa v živote podarilo dosiahnuť v každej oblasti vrchol.

ZAKLADATELIA

Ing. Mário Blaščák

Mario-Blascak

Moje skúsenosti z oblasti podnikania a obchodu. Po štúdiu na Trenčianskej univerzite v roku 2005 som nastúpil na vedúcu pozíciu v menšej obchodnej spoločnosti. V roku 2006 som pracoval ako leasingový manažér. Kríza a ďalšia zmena. Rok 2008 založenie spoločnosti Synergy Finance, zameranie obchod a financie. Od r. 2013 sa venujem spoločnosti Smart Trading Slovakia a značke Marketing Art.

obchodné zastúpenie

Ing. Adrián Wengrín

Adrian-WengrinNašim klientom pomáham presadiť sa v “online” svete a získavať pre nich nových zákazníkov. Skúsenosti som získaval v korporátnom prostredí, kde som niekoľko rokov pracoval ako Lead Engineer a neskôr ako Project Manager. Online marketingu sa naplno venujem od roku 2012, kedy som vytvoril cestovateľský blog smartcheaptravel.com, ktorý mesačne navštívia tisíce čitateľov z celého sveta.

project manager

KĽÚČOVÍ ČLENOVIA TÍMU

POZRITE SI NAŠE REFERENCIE