Tím Marketing Art

Skvelí ľudia, príjemná atmosféra a kvalitné služby.

Mário Marketing Art Ing. Mário Blaščák

Ing. Mário Blaščák

Co-Founder & CEO
Obchodné a podnikateľské skúsenosti som začal získavať vďaka svojim rodičom už v detstve. Mal som možnosť sa „motať“ v obchode, zažiť život živnostníka a malého podnikateľa v rámci rodiny.

Od r. 2001 som vyvíjal vlastné obchodné aktivity zamerané na kúpu a predaj tovaru, mám skúsenosti ako poisťovací agent pre Kooperativu či finančný poradca pre OVB Slovensko. Od r. 2005 som bol manažér menšej firmy, kde som riadil tím 15 ľudí. Od r. 2007 som naberal skúsenosti ako leasingový maklér pre Eurofinancie a vďaka kríze v r. 2008 a rozpadu firmy EF som si založil vlastnú spoločnosť Synergy Finance, kde som sa venoval investičnému financovaniu spoločností a tvorbe podnikateľkých plánov.

Od r. 2013 sa venujem a rozvíjam značku Marketing Art, diskutujem a odovzdávam svoje obchodné a podnikateľské skúsenosti našim klientom pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií. Verím, že si budem rozumieť aj s Vami.

Jozef Blaščák Jozef Blaščák

Jozef Blaščák

Co-Founder & CTO
Do Marketing Art som sa pridal ako člen technickej podpory. Svoje vyše 20 ročné PC skúsenosti využívam najmä v oblasti hardvéru, softvéru a venujem sa i správe virtuálnych serverov.

Začal som spoznávať čaro WordPressu, absolvoval som školenia tohto systému v IT Academy a v Marketing Art sa zaoberám technickými riešeniami v tomto CMS systéme pre našich klientov.

S klientmi sa stretávam predovšetkým v centre podpory, kde spolu riešime ďalšie nové požiadavky po dokončení web stránky. Pre klientov zabezpečujem správne nastavený chod zdieľaných hostingov, virtuálnych serverov, e-mailov a iné technické požiadavky.

Dominika Slobodová Dominika Slobodová

Dominika Slobodová

Graphic Designer
Žena, dcéra, kreatívec, no v prvom rade ojedinelý exemplár grafického dizajnéra.

Keď práve nelebedí na svojom miestečku s očami prišpendlenými na monitor, rada sa zašíva pri kávovare. Občas tichá, inokedy bláznivá, neujde jej žiadny pixel a v jej bezprostrednej blízkosti neprežije nič, čo sa dá zjesť.

S kreativitou v krvi sa už narodila, pracovať s grafikou začala na strednej a do agentúry zavítala na odporúčanie kamaráta. Rozhodujúcim faktorom pre prijatie pozície boli dva jablkové koláče, ktoré ju upokojili na inak stresujúcom pohovore.

Začiatky boli náročné, no ani skoré vstávanie, nekonečné kostrbaté cesty autobusom a štyri kýbliky kávy denne ju neodradili od práce grafika v tejto agentúre, ktorú zbožňuje.

Peter Šedivý Peter Šedivý

Peter Šedivý

Web Designer
Dizajnu sa profesionálne venujem od roku 2011, kedy som dostal príležitosť pracovať na pozícii grafika v reklamnej agentúre s 25 ročnou históriou. Táto práca mi dala obrovské množstvo praktických skúseností a otvorila mi dvere do reklamy.

Po 4 rokoch som sa rozhodol zamerať výhradne na tvorbu web stránok. Marketing Art mi poskytol priestor na realizáciu funkčných, použiteľných a vizuálne prívetivých projektov. Úspešne tak premieňame návštevu vašej web stránky na príjemne strávený čas, pri ktorom zákazník ľahko a rýchlo nájde produkty alebo informácie, ktoré hľadá.

Martin Olša Ing. Martin Olša

Ing. Martin Olša

Web Designer
Profesionálne sa venujem grafike od roku 2016, kedy som nadviazal na úspešne ukončené štúdium počítačovej grafiky a multimédií na univerzite v Brne. Tvorivá práca ma napĺňa a teší ma, že po mne vidno diela, ktoré niekomu slúžia. Či už tvorím a navrhujem webové stránky pre našich klientov alebo vytváram dizajn záhradných spoločenstiev podľa princípov permakultúry, pristupujem k práci zodpovedne a vždy sa snažím vystihnúť podstatu.

Do spoločnosti Marketing Art som sa pripojil ako web dizajnér. Tu som sa naučil hlavne vidieť veci komplexnejšie a navrhovať funkčné, premyslené a moderné web stránky, ktoré vedia zaujať.

Natália Kandrová Mgr. Natália Blažová

Mgr. Natália Blažová

Google Ads Specialist
Od roku 2009 aktívne sledujem boom ecommerce, kedy som založila aj svoj vlastný eshop. To automaticky otvorilo otázku – ako získať zákazníkov?  Ako zabezpečiť dobrý predaj? Čo zákazník potrebuje? Dáta a analytika sa stali mojim hobby, zo získaných údajov som vedela presne definovať publiká a tak vytvárať efektívne ponuky.

V tej dobe reklamné platformy neboli v podobe, ako ich máme dnes, ale dostávali sa na trh a postupne rástli. Rástli sme spolu. Na ďalší level ma posunula diplomová práca zameraná na SEO a PPC, vďaka ktorej som sa rozhodla, že toto je smer, ktorým sa vydám a ktorý ma napĺňa.

Po mnohých školeniach v Google som sa dostala do Marketing Art ako freelancer v roku 2017. Pre našich klientov zabezpečujem prvotriedne nastavenie kampane s ohľadom na ich ciele, pravidelnú optimalizáciu a konzultácie.

Lucia Súkeníková PhDr. Lucia Súkeníková

PhDr. Lucia Súkeníková

Copywriter
Lásku k písmenkám som v sebe objavila už počas základnej školy, keď k mojim najobľúbenejším predmetom patrila práve slovenčina. Postupne som objavovala jej zákutia na strednej a vysokej škole. Práve na vysokej škole som sa začala zaujímať o reklamu, marketing a firemnú komunikáciu. Fascinovali ma texty, ktoré dokážu predávať. Tejto problematike som sa z pohľadu jazyka venovala aj vo svojej diplomovej a rigoróznej práci. V súčasnosti rada tvorím texty na web, prípadne na firemné blogy.

Vo svojom voľnom čase rada relaxujem v kuchyni, kde pripravujem jedlá najrôznejších chutí. Milujem foodstyling a dávam si záležať aj na fotografiách. Svoje výtvory publikujem na vlastnom foodblogu www.moje-jedlo.sk alebo vo svojich štyroch kuchárskych knihách.

Cezar Charles César

Charles César Belle Paw

Co-Founder
Volám sa César, ale dámy ma môžu volať aj Mucko. Korene nášho rodu Papillon siahajú až do dôb talianskej a francúzskej šlachty, kde radi spomíname na príbehy ešte z dôb kráľovnej Márie Antoinetty. Na Slovensku, v Trenčíne som sa rozhodol podmaniť si Marketing Art. Prijali ma medzi seba v máji 2018 a uznávam, rozhodol som sa správne.

Zúčastňujem sa porád, stretnutí s klientmi, robíme analýzy, riešime problémy, školíme sa a mojou úlohou je rozdávať najmä pozitívnu energiu a dobrú náladu na všetky strany, robiť ľuďom radosť a, samozrejme, nechať sa rozmaznávať. Zatiaľ si plním povinnosti na 100%.

Marketing Art sa mi stal druhým domovom a ľudia z firmy mojou rodinou. Ak sa zaujímate o rozvoj v online svete, tiež vás rád privítam.

PS: video bol môj prvý profesionálny photo-shooting, tak som bol ešte nervózny.

Aktuálne miesta, kde sa môžeš realizovať!