Online marketing a marketingová stratégia

Navrhneme Marketingovú stratégiu, ktorú spoločne zrealizujeme.

Každá firma potrebuje Online marketing

Google Ads, Youtube, Facebook reklama, Instagram, porovnávače ako napr. Heureka, e-mail marketing a iné. Nevyznáte sa, neviete kde a ako začať, potrebujete navrhnúť kvalitnú online stratégiu s primeranými rozpočtami, nastaviť a optimalizovať reklamné systémy?! Dohodnite si s nami stretnutie a prediskutujeme potrebné a vysvetlíme si, následne navhrneme riešenie.

Dohodneme si termín stretnutia, pri šálke kávy prediskutujeme vaše predstavy a ponúkneme možnosti vhodné pre vašu spoločnosť.

Prestavíte nám svoju firmu a vysvetlíte, ako vaša spoločnosť funguje v reálnom svete. My vám názorne ukážeme, aké máme možnosti v online svete, vysvetlíme vám možnosti cielenia, ukážeme si, ako funguje analytika a navrhneme konkrétnu marketingovú stratégiu.

Odporučíme vám vhodné informačné kanály pre váš biznis a navrhneme počiatočné rozpočty.

Na základe osobného stretnutia vám odporučíme vhodný marketingový kanál (Facebook, Instagram, Google, Youtube, e-mail marketing a iné) a navrhneme počiatočné rozpočty, taktiež určíme dlhodobú marketingovú stratégiu. Po vašom odsúhlasení sa môžeme vrhnúť do práce.

Nastavíme reklamné systémy, analytický softvér a spustíme online kampane.

Vyžiadame si od vás dodatočné informácie a začneme na tvorbe kampane pracovať. Zriadime potrebné účty, vytvoríme reklamné sety, spracujeme grafiku na mieru, nastavíme reklamné systémy aj analytický softvér a spustíme online reklamu.

Optimalizujeme systém pre zvýšenie efektívnosti na základe reálne získaných dát.

Na základe získaných dát zo spustených kampaní prebieha analýza a optimalizácia konkrétneho marketingového systému. Vychádzame z reálne získaných dát od skutočných používateľov. Prechádzame silné i slabé predajné obdobia, diskutujeme a spoločne hľadáme nové možnosti.

01
02
03
04

Potrebujete výsledky?
Robte digitálnu reklamu efektívne.

Marketingové stratégie

Dlhodobá marketingová stratégia je základ budúceho úspechu. Všetko začína predstavami, ktoré spoločne zrealizujeme.

Facebook (sociálne siete)

Vieme, ako využiť sociálne siete vo váš prospech. Fotografie, videá, správne texty a zrazu máte ľudí v predajni či na telefóne.

Google reklama

Každý používa vyhľadávač, ak niečo hľadá na webe. Mať aktívnu google reklamu je základná potreba pre každú firmu.

E-mail marketing

O novinkách vo firme, aktuálnej ponuke, akciách, zľavách dokážeme s ľahkosťou informovať všetkých vašich klientov.

V online reklame máme obrovské možnosti. Oslovíme vami vybrané publikum podľa pohlavia, lokality alebo záujmov. Veľa podnikateľov nevie, ako funguje online marketing, aké má výhody a aké má možnosti cielenia reklamy. U nás vám to všetko ukážme a vysvetlíme na reálnych príkladoch. Je to jednoduché. Stačí sa prísť s nami porozprávať.

Ak je vašim zámerom zviditeľniť svoju značku, ste na správnom mieste. Nevyužiť potenciál internetového marketingu by bolo chybou. Prečo? Pretože funguje!

Mário Marketing Art
Co-Founder & CEO
Ing. Mário Blaščák

Ak máte záujem získať nových klientov, musíte byť ľahko dohľadateľný.