2021

/ január

Medové Lúky

Naše služby:
/ web stránka  / mapa nehnuteľností

Klient

Medové Lúky, developerský projekt rodinných domov škandinávskeho typu zasadený do horskej scenérie Strážovských vrchov nad mestom Nová Dubnica.

Zadanie

Medové Lúky ponúkajú viac ako 170 rodinných domov a pozemkov v novej štvrti nad mestom Nová Dubnica. Našou úlohou bolo odprezentovať nadštandardné bývanie v lukratívnej oblasti a na interaktívnej mape zobraziť dostupnosť jednotlivých nehnuteľností.

Pri predaji nehnuteľností je dôležité odprezentovať okrem samotného pozemku či domu aj lokalitu, v ktorej sa nachádza. Sú v okolí školy? Ako je to s dopravou? Kde môžem nakupovať? Ako ďaleko to mám k lekárovi či na diaľnicu? Zodpovedajte tieto otázky vašim zákazníkom prostredníctvom prehľadnej web stránky.

Súčasťou projektu je interaktívna mapa, na ktorej zákazník nájde kompletnú ponuku spolu s fotkami, rozlohou, cenou a aktuálnou dostupnosťou.

Medové Lúky je krásny developerský projekt. Našou najväčšou výzvou bolo vytvoriť interaktívnu mapu, na ktorej zákazníci nájdu všetky podstatné informácie a prostredníctvom formulára jednoducho odošlú dopyt. Predajné výsledky na seba nenechali dlho čakať.

Peter Šedivý
Web designer
Peter Šedivý

Potrebujete vytvoriť web stránku podporenú online marketingom?