/ máj

2017

Universal Consulting

universal consulting

Klient

Universal Consulting zabezpečuje prácu v zahraničí viac ako 15 rokov, ponúka plný servis vrátane dopravy a ubytovania. Súčasne je lídrom v náborovaní pilotov a letušiek.

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť nové reprezentatívne logo a odkomunikovať dôveryhodnosť spoločnosti s redizajnom pôvodnej web stránky do nového, moderného a funkčného systému.

Brand

Logo vyobrazuje osobu cestujúcu naprieč svetom, symbolizuje možnosti jednoduchého a rýchleho vycestovania za prácou do zahraničia.

logo universal consulting
farba modrá universal consulting
#445abb

C85 | M72 | Y0| K0

farba sivá universal consulting
#352f32

C67 | M67 | Y60 | K60

universal consulting logo
universal consulting logo
universal consulting logo

Farby a písmo

Zvolili sme modrú farbu pre vyjadrenie dlhoročnej pôsobnosti a dôveryhodnosti spoločnosti. Typografia sa skladá z dvoch typov písma, Varela Round pre nadpisy a rodina Roboto pre texty.

universal consulting

Web stránka

Web stránka prehľadnou formou rozdeľuje dve hlavné zamerania spoločnosti, prácu v zahraničí a letecký personál. Ponúka informácie o vycestovaní a jednoduchý spôsob reakcie na pracovnú ponuku.

Filter pracovných ponúk

Riešenie disponuje filtrom pracovných ponúk podľa odvetvia a lokality, pričom je dostupné vyhľadávanie podľa zadaných slov. V archíve ponúk návštevník vidí všetky dôležité informácie a má možnosť si ponuku uložiť do obľúbených.

universal consulting

Detail pracovnej ponuky

Detail pracovnej ponuky obsahuje kompletný popis práce vrátane zhrnutia dôležitých informácií v sidebare. Návštevník má možnosť uchádzať sa o pracovnú ponuku jedným kliknutím prostredníctvom facebooku alebo cez formulár bez registrácie.

universal consulting

Obsahové podstránky

Na obsahových podstránkach pútavo informujeme návštevníka o spoločnosti, jej histórii, certifikátoch a tíme. Vysvetľujeme možnosti spolupráce a do detailov opisujeme lukratívnu ponuku práce letušky.

universal consulting

Osobný profil

Súčasťou systému je možnosť registrácie a vytvorenia si osobného profilu, v ktorom si návštevník vyplní kontaktné údaje, uloží životopis, pozrie ponuky na ktoré v minulosti reagoval alebo sa vráti k niektorej z uložených ponúk.

universal consulting
universal consulting website

Mobilná verzia

Web stránka je responzívna a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Novú prácu v zahraničí si tak môžete hľadať jednoducho kdekoľvek s prístupom na internet.

universal consulting tablet

Páči sa vám naša práca?
Zdieľajte ju s priateľmi.

Prehľadný systém

pracovných ponúk

s osobným profilom

Pri hľadaní práce v zahraničí sú ľudia často skeptický k agentúram sprostredkujúcim prácu, preto je veľmi dôležité informovať návštevníka o kvalitách a rozsahu poskytovaných služieb. Web stránka do detailov opisuje jednotlivé pracovné ponuky, pričom dáva uchádzačom možnosť jednoducho reagovať na vybranú ponuku. Súčasťou systému je osobný profil uchádzača s možnosťou registrácie cez Facebook.

Zaujali vás naše služby?

Dohodnite si termín stretnutia