2017

/ máj

Universal Consulting

Naše služby:
/ web stránka  / katalóg  / firemná identita  / profil uchádzača

Klient

Universal Consulting zabezpečuje prácu v zahraničí viac ako 15 rokov, ponúka plný servis vrátane dopravy a ubytovania. Súčasne je lídrom v náborovaní pilotov a letušiek.

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť nové reprezentatívne logo a odkomunikovať dôveryhodnosť spoločnosti s redizajnom pôvodnej web stránky do nového, moderného a funkčného systému.

referencia Universal Consulting
referencia Universal Consulting

Mobilná verzia

Web stránka je responzívna a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Novú prácu v zahraničí si tak môžete hľadať jednoducho kdekoľvek s prístupom na internet.

Pri hľadaní práce v zahraničí sú ľudia často skeptickí k agentúram sprostredkujúcim prácu, preto je veľmi dôležité informovať návštevníka o kvalitách a rozsahu poskytovaných služieb. Web stránka do detailov opisuje jednotlivé pracovné ponuky, pričom dáva uchádzačom možnosť jednoducho reagovať na vybranú ponuku. Súčasťou systému je osobný profil uchádzača s možnosťou registrácie cez Facebook.

Uchádzačov o prácu v zahraničí okrem iného zaujíma, kde budú ubytovaní, ako sa do danej krajiny dopravia a s kým môžu v prípade potreby komunikovať. Ak toto doplníte o prehľadnú kategorizáciu, takmer okamžite začnú vypadávať konverzie.

Peter Šedivý
Web designer
Peter Šedivý

Potrebujete vytvoriť web stránku podporenú online marketingom?