5 minút čítania

Online marketingová agentúra Marketing Art vznikla v roku 2013, kedy sa po rokoch stretli dvaja kamaráti, odhodlaní vybudovať novú značku v kraji. Adrián Wengrín so svojimi nenahraditeľnými skúsenosťami v digitálnom svete a Mário Blaščák s dlhoročnou praxou z prostredia obchodu a podnikania. Obaja s rovnakým optimizmom, chuťou pracovať a dlhodobou víziou rozvoja značky Marketing Art.

Pri budovaní firmy fungujúcej najmä v online prostredí je nutné mať pri sebe kvalitného „ajťáka“. Poruke bol môj brat, Jozef Blaščák, ktorý žije nastavovaním serverov a rád rieši problémy v kódoch. Jednoducho robí to, čo ide mimo nás, bežných smrteľníkov.

Začiatky Marketing Art

Rok 2014 a nové posily

Prišli prvé projekty, skúsenosti, požiadavky a nutnosť nových ľudí – špecialistov. Objavila sa u nás data špecialistka Kristína Šimurková a web dizajnérka Katka Baránková. Postupne spolu s lepším priestorom a vybavením prišli do tímu aj nové posily, ktoré tvoria až do súčasnosti stály tím. Grafička Dominika Slobodová, web dizajnér Peter Šedivý, marketing špecialista Ondrej Hlucháň, PPC špecialistka Natália Kandrová a najnovší člen tímu, web dizajnér Martin Olša.

Vďaka novým ľuďom sa stále viac špecializujeme a naberáme nové skúsenosti. Niektorí kolegovia sa pohybujú vo svete digitálnych systémov už viac ako 10 rokov a neustále pracujeme na tom, aby sme nezaspali dobu. Len tak dokážeme tvoriť web stránky a spolupracovať s Vami na marketingových kampaniach na 100 %.

Ako funguje Marketing Art

Z vlastnej skúsenosti viem, že pre nás aj našich klientov je najlepšie osobne sa stretnúť, podať si ruky, prediskutovať požiadavky klientov a vysvetliť im základy digitálneho marketingu. Na základe toho môžeme klientovi predstaviť koncept, ktorý mu otvorí dvere do online sveta. Naše stretnutia často končia kamarátskym obchodným vzťahom. A vtedy to najlepšie funguje.

Tvorba web stránok, e-shopov a online marketing

Je veľmi veľa spoločností, ktoré vedia vytvoriť web stránku alebo vedia nastaviť online reklamné systémy ako Google Ads, či Facebook a Instagram.

Našou filozofiou nie je iba vytvoriť web stránku na mieru, s lákavým dizajnom a grafikou a požadovanou funkcionalitou, ale poskytovať komplexné služby pre klienta – to znamená tvorba web stránok, online marketing, dopĺňanie funkcionalít, poradenstvo, optimalizácie – to všetko na jednom mieste. Doslova pomôžeme rozvíjať danú spoločnosť prostredníctvom digitálneho sveta, a to dlhodobo.

Vytvorené projekty, naše referencie

Máme za sebou viac ako 130 projektov. Realizovali sme projekty pre firmy ako je Accord, Zlatníctvo Panaks, Trenčianska Riviéra (De Bondt), Márius Pedersen, ETOP, Euronaradie (Hartess), Vajak, Universal Consulting, Sbikes, Autoškola Euromikoiné zaujímavé projekty.

 

Online marketing

Keď sa pri tvorbe online marketingovej kampane stretneme s vhodným klientom a máme vytvorený dlhodobý koncept, stačí už iba správna komunikácia – potom je to radosť spolupracovať a rozvíjať danú spoločnosť ďalej. Reklama pomáha získavať nových klientov, zvyšovať predaje či dopyt po službách.

Marketing Zone – Support pre našich klientov

Vďaka našej Marketing Zone dokážeme pridávať funkcionalitu a rozvíjať vytvorené web stránky na základe požiadaviek alebo potrieb klienta. Nie je žiaden problém pridať na web rezervačný systém alebo blog, kontaktné formuláre s pokročilou funkcionalitou či aktualizovať obsah stránky.

Hľadáme kvalitných ľudí

Stále hľadáme šikovných ľudí, ktorí žijú digitálnym svetom, prinesú celému tímu nový pohľad na vec a svieže poznatky. Takí ľudia majú správnu krvnú skupinu do našej partie. Keďže v každej firme kvalita práce prináša ďalšiu prácu a odporúčania, počítame s rozrastaním sa tímu z 13 na 25 ľudí.

Organizujeme prednášky

Naše vedomosti a skúsenosti chceme ďalej odovzdať širokému publiku ľudí prostredníctvom našich prednášok, či už z oblasti tvorby web stránok, webového dizajnu a online marketingu.

Témy prednášok a ich obsah pochádza z častých otázok našich klientov. Vysvetliť teóriu, ukázať prax, predviesť na konkrétnych príkladoch, čo a ako funguje. Pomôcť klientom napredovať aj bez našej pomoci.

Kto sú naši klienti

Vždy sú u nás vítaní klienti, ktorí majú skutočne záujem rozvíjať svoje podnikanie v digitálnom svete, tvrdo pracujú, komunikujú na dobrej úrovni a spolupracujú s nami, nechajú si poradiť a sú odhodlaní zvládnuť všetky prekážky podnikateľského sveta.

Nie je nutné na začiatok investovať do online marketingových kampaní tisíce €, ale aj pri rozumných rozpočtoch vieme postupne firmy rozvíjať , učiť a vzdelávať, a teda spoločne napredovať vpred.

Príďte sa k nám porozprávať

Pokiaľ začínate alebo podnikáte dlhé roky, určite odporúčam prísť sa k nám porozprávať a vypočuť si, čo vám môžeme ponúknuť.

Sme tu aj pre vás.

author-avatar

Ing. Mário Blaščák

Obchodné a podnikateľské skúsenosti som začal získavať vďaka svojim rodičom už v detstve. Mal som možnosť sa „motať“ v obchode, zažiť život živnostníka a malého podnikateľa v rámci rodiny.