2018

/ september

Laura Gold

Naše služby:
/ e-shop  / blog  / rozsiahla mapa predajní  / support

Klient

Laura Gold je najväčší slovenský výrobca šperkov a svadobných obrúčok. Svoje produkty distribuuje do viac ako 100 partnerských predajní.

Zadanie

Našou úlohou bolo zredizajnovať zastaralú web stránku, presunúť ju do moderného systému s možnosťou nákupu online, rozsiahlou mapou siete partnerských predajní a blogovou platformou.

referencia Laura Gold
referencia Laura Gold

Mobilná verzia

Systém je plne responzívny a optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Ponuku šperkov a obrúčok alebo jednotlivé predajné miesta si môžete pozrieť kdekoľvek na svojom mobile s prístupom k internetu.

Systém Laura Gold disponuje rozsiahlym katalógom prehľadne kategorizovaných produktov spolu s e-shopovou časťou a možnosťou nákupu online. Doplnený je o rozsiahlu mapu partnerských predajní. V neposlednom rade web stránka obsahuje informácie o spoločnosti, technológii výroby a histórii, doplnená je o autentické fotky a videá z prostredia spoločnosti.

Svadobné obrúčky sú ten typ produktu, ktorý sa v online predáva veľmi ťažko. Hlavným cieľom pri tvorbe systému preto bolo upriamiť pozornosť zákazníka na rozsiahlu predajnú sieť a showroom spoločnosti, čo sa nám vo výsledku potvrdilo ako správna voľba.

Peter Šedivý
Web designer
Peter Šedivý

Potrebujete vytvoriť internetový obchod podporený online marketingom?