2016

/ október

Matteo Bernetti

Naše služby:
/ web stránka  /blog  / support  / online marketing

Klient

Značka Matteo Bernetti je symbolom kvalitných slovenských pánskych oblekov na mieru. 25 rokov skúseností, pôsobenie v strednej a západnej Európe, exkluzívne látky a materiály sú zárukou úspechu.

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť značke reprezentatívnu web stránku, ktorá bude odrážať mimoriadnu kvalitu týchto pánskych oblekov. Súčasne sme zákazníkom priblížili nákupný proces a možnosti spolupráce s butikmi.

referencia Matteo Bernetti
referencia Matteo Bernetti

Mobilná verzia

Zistili ste, že potrebujete luxusný oblek na dôležitú udalosť? Všetky informácie a kontakty nájdete jednoducho na mobile. Stačí zadať telefónne číslo a Matteo Bernetti za vami ochotne vycestuje.

Facebook a Google adwords

Klient zveril do našich rúk nastavenie a správu Facebook profilu a reklamných kampaní na Google. 81 % návštevníkov prichádza na web stránky vďaka správne cieleným kampaniam.

matteo bernetti

Pôsobivá web stránka plnohodnotne reprezentuje kvalitu vašich produktov a služieb. Pre klienta sme zabezpečili sériu fotení, vďaka čomu sme jednoduchou vizuálnou formou previedli návštevníka celým nákupným procesom. Riešenie ponúka aktuálne informácie z oblasti pánskej módy prostredníctvom blogovej platformy a prevažná väčšina zákazníkov pochádza z aktívnej cielenej kampane na sociálnych sieťach.

Pri tvorbe web stránky Matteo Bernetti sme si prešli celým procesom výroby obleku na mieru. Ak tvoríme web, ktorý vám má priniesť zákazníkov, musíme najskôr pochopiť ako vaša firma funguje. Na chvíľku sa tak stávame vašim obchodným zástupcom.

Peter Šedivý
Web designer
Peter Šedivý

Potrebujete vytvoriť web stránku podporenú online marketingom?