/ október

2016

Matteo Bernetti

/ Web stránka   / Blog   / PPC   / Facebook   / Support

matteo bernetti

Klient

Značka Matteo Bernetti je symbolom kvalitných slovenských pánskych oblekov na mieru. 25 rokov skúseností, pôsobenie v strednej a západnej Európe, exkluzívne látky a materiály sú zárukou úspechu.

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť značke reprezentatívnu web stránku, ktorá bude odrážať mimoriadnu kvalitu týchto pánskych oblekov. Súčasne sme zákazníkom priblížili nákupný proces a možnosti spolupráce s butikmi.

Web stránka

Kvalitný pánsky oblek je ušitý z exkluzívnych materiálov tak, aby presne sedel na postavu svojho majiteľa. Web stránka návštevníkom približuje všetky detaily takéhoto obleku, výnimočnosť značky Matteo Bernetti, ako aj jednoduchý nákupný proces a spoluprácu s butikmi.

Produkty

Jednoduchou, vzdušnou a pútavou formou prezentujeme portfólio produktov značky Matteo Bernetti. Konkrétnym detailom obleku šitého na mieru sme venovali jednu celú podstránku.

matteo bernetti

Postup výroby

Zákazník je informovaný o jednotlivých krokoch, ktoré spolu s výsledným produktom absolvuje počas výroby. Od prvého kontaktu, cez odobratie mier a skúšku, až po odovzdanie obleku na mieru. Pre tieto účely sme zabezpečili sériu fotení celého procesu.

matteo bernetti

Spolupráca

Riešenie súčasne poskytuje dôležité informácie pre obchodných partnerov. Návštevník sa z web stránky dozvie ako funguje veľkoobchodná spolupráca aj všetky dôležité kontakty.

matteo bernetti
matteo bernetti

Mobilná verzia

Zistili ste, že potrebujete luxusný oblek na dôležitú udalosť? Všetky informácie a kontakty nájdete jednoducho na mobile. Stačí zadať telefónne číslo a Matteo Bernetti za vami ochotne vycestuje.

matteo bernetti tablet

Facebook a Google AdWords

Klient zveril do našich rúk nastavenie a správu Facebook profilu a reklamných kampaní na Google. 81 % návštevníkov prichádza na web stránky vďaka správne cieleným kampaniam.

Hodnotenie spolupráce

Zuzana Baniariová

Spolupráca bola vynikajúca, pretože sa jedná o mladý tím, ktorý sa očividne rozumie problematike marketingu a čo je najväčšie plus, že ich to aj baví. Našu webovú stránku upravili nad očakávania. Vzájomná komunikácia je rýchla, čo náš biznis posúva vpred.

Zuzana Baniariová, Accord, a.s.

Páči sa vám naša práca?
Zdieľajte ju s priateľmi.

Reprezentatívna

web stránka podoprená

aktívnou kampaňou

Pôsobivá web stránka plnohodnotne reprezentuje kvalitu vašich produktov a služieb. Pre klienta sme zabezpečili sériu fotení, vďaka čomu sme jednoduchou vizuálnou formou previedli návštevníka celým nákupným procesom. Riešenie ponúka aktuálne informácie z oblasti pánskej módy prostredníctvom blogovej platformy a prevažná väčšina zákazníkov pochádza z aktívnej cielenej kampane na sociálnych sieťach.

Zaujali vás naše služby?

Dohodnite si termín stretnutia