2018

/ september

S-Bikes

Naše služby:
/ e-shop  / support  / social marketing

Klient

Značka elektrobicyklov S-BIKES je novinkou na slovenskom trhu a prináša elektrobicykle pre každého, pre rôzne druhy a účely využitia. Zákazníkom ponúkajú vysokú kvalitu, perfektný dizajn, prepracované detaily a to všetko v podmienkach dostupných pre každého.

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť prehľadný a plne funkčný internetový obchod, ktorý bude dôstojne reprezentovať kvalitu, všestrannosť aj praktickosť elektrobicyklov značky S-BIKES.

referencia Sbikes
referencia Sbikes
referencia Sbikes

Mobilná verzia

E-shop je plne responzívny a optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Všetky informácie o elektrických bicykloch a o spoločnosti si pohodlne prečítate na cestách na svojom mobile.

Facebook kampane

Klient zveril do našich rúk nastavenie a správu Facebook profilu a reklamných kampaní. 76% návštevníkov prichádza na web stránky vďaka správne cieleným kampaniam.

referencia S-bikes facebook

Vďaka responzívnej web stránke sa stala značka bicyklov S‑Bikes jednou z najznámejších na trhu. Pre klienta sme vytvorili moderný a prehľadný internetový obchod s rozsiahlou ponukou výrobkov, z ktorej si vyberie naozaj každý. Takmer okamžite po spustení webu sa zvýšil záujem a povedomie o elektrobicykloch medzi zákazníkmi.

Zaujali vás naše služby?

Najväčšou výzvou tohto projektu bolo odprezentovať elektrobicykle značky S-Bikes tak, aby bola vyzdvihnutá ich jedinečnosť, funkčnosť a kvalita spracovania. Posúďte sami, či sa nám to podarilo.

adrián wengrín
Co-Founder & CPO
Ing. Adrian Wengrín

Potrebujete vytvoriť internetový obchod podporený online marketingom?