/ september

2018

S-Bikes

referencia Sbikes

Klient

Značka elektrobicyklov S-BIKES je novinkou na slovenskom trhu a prináša elektrobicykle pre každého, pre rôzne druhy využitia a účely. Zákazníkom ponúkajú vysokú kvalitu, perfektný dizajn, prepracované detaily a to všetko v podmienkach dostupných pre každého.

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť prehľadný a plne funkčný internetový obchod, ktorý bude dôstojne reprezentovať kvalitu, všestrannosť aj praktickosť elektrobicyklov značky S-BIKES.

referencia S-bikes
referencia S-bikes

Mobilná verzia

E-shop je plne responzívny a optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Všetky informácie o elektrických bicykloch a o spoločnosti si pohodlne prečítate na cestách na svojom mobile.

referencia Sbikes

Facebook

Klient zveril do našich rúk nastavenie a správu Facebook profilu a reklamných kampaní. 76% návštevníkov prichádza na web stránky vďaka správne cieleným kampaniam.

Páči sa vám naša práca?
Zdieľajte ju s priateľmi.

Internetový obchod

podporený aktívnym

online marketingom.

Vďaka responzívnej web stránke sa stala značka bicyklov S‑Bikes jednou z najznámejších na trhu. Pre klienta sme vytvorili moderný a prehľadný internetový obchod s rozsiahlou ponukou výrobkov, z ktorej si vyberie naozaj každý. Takmer okamžite po spustení webu sa zvýšil zvýšil záujem a povedomie o elektrobicykloch medzi zákazníkmi.

Zaujali vás naše služby?

Dohodnite si termín stretnutia